Fundusze Europejskie
Remonty i modernizacja

Jesteś zainteresowany modernizacją istniejącej linii produkcyjnej lub pojedynczej maszyny? Jeśli tak, zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy w stanie Ci pomóc nawet w przypadku niestandardowych projektów.

Oprócz modernizacji mechanicznej podczas prac renowacyjnych służymy również pomocą w przypadku instalacji nowych systemów sterowania oraz doposażaniu Państwa urządzeń w nowe podzespoły.

Relokacja

Firma Tekatex od wielu lat świadczy usługi w zakresie relokacji maszyn na terenie całej Europy i nie tylko. Zdobyte na tym polu doświadczenie pomaga nam w odpowiednim zaplanowaniu oraz sprawnym wykonaniu powierzonego nam zadania.

Serwis i Doradztwo

Służymy Państwu pomocą w przypadku części zamiennych zarówno do naszych nowych maszyn, jak również jesteśmy w stanie pomóc w sytuacji zapotrzebowania na części zamienne do urządzeń innych marek.

Z naszej strony oferujemy również usługi doradcze w zakresie planowania oraz  wdrażania do produkcji. Na każdym etapie służymy pomocą, a naszym głównym celem jest uzyskanie zaufania oraz wsparcie w rozwoju naszych klientów.

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • Leszczyny 25B
  • 26-008 Górno
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok