Fundusze Europejskie

Relokacja maszyn

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie, serwisie oraz modernizacji maszyn włókienniczych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu uzyskanemu na rynku lokalnym oraz zagranicznym jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązania wykonane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.
Nasza praca to nie tylko sprzedaż maszyn nowych oraz używanych.
Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nasze usługi również w zakresie m.in. modernizacji istniejących maszyn i ich konfiguracji.
Dzięki takiej usłudze możemy podnieść jakość oraz wydajność poszczególnych podzespołów, co przekłada się także na większą oszczędność oraz bezpieczeństwo pracy urządzeń.
Od wielu lat służymy także pomocą w kwestii relokacji indywidualnych maszyn, bądź też kompletnych linii produkcyjnych. Nasze usługi od wielu lat wykonujemy na terenie całej Europy i nie tylko.
Dzięki naszemu fachowemu zespołowi mogą Państwo ze spokojem powierzyć nam swoje urządzenia, nie martwiąc się o cały proces związany z demontażem oraz ponowną instalacją.

Sprawnie przeprowadzona relokacja maszyn - tylko TEKATEX

Relokacja – czyli, innymi słowy, serwis demontażu, oraz załadunku.
Nasze usługi nie kończą się jedynie na tym etapie. Nasi klienci mogą na nas liczyć również w zakresie ponownej instalacji indywidualnych urządzeń, bądź kompletnych linii produkcyjnych.
Planujesz zakup linii na terenie Europy, bądź na innym kontynencie i nie do końca wiesz, jak sprawnie przeprowadzić cały etap związany z zakupem oraz instalacją linii w Twoim zakładzie?
Nie ma problemu, chętnie przeprowadzimy Cię przez cały proces w taki sposób, abyś nie musiał martwić się o Twoje urządzenia i mógł spać spokojnie.

Szukasz godnej zaufania firmy? Skontaktuj się z nami już dziś!

Poniżej kilka zdjęć z serwisów, które przeprowadziliśmy w ostatnim czasie.

cta

Zaufaj ekspertom z TEKATEX

Jesteśmy tu, aby spełnić Twoje wymagania i pomóc Ci w dalszym rozwoju Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dziś!

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2024 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok