Fundusze Europejskie

Igłowarka FEHRER NL12

X

Igłowarka FEHRER NL12

Igłowarka FEHRER NL12 to narzędzie, które służy do wykonywania haftu na tkaninie poprzez nakłucie jej igłami. Igłowarka składa się z uchwytu i igieł, które wystają z niego w różnych ilościach i długościach. Aby użyć igłowarki, należy wybrać odpowiednią ilość igieł i nawlec na nie nici w wybranych kolorach. Następnie igłowarkę umieszcza się na tkaninie i przepycha przez nią, co powoduje nakłucia. Dzięki temu można tworzyć różne wzory i efekty haftowania. Igłowarki stosuje się w różnych technikach haftowania, np. haft krzyżykowy, haft płaski czy haft koralikowy.

Szerokość robocza: 2600 mm

Rok produkcji: 1969

Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2024 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok