Fundusze Europejskie

Wielokrotnie otrzymujemy od Państwa pytania: Jestem zainteresowany kompletną linią produkcyjną, składającą się z dobrej jakości maszyn, ale nie jestem w stanie sprostać cenom rynkowym nowych maszyn.

 

Jesteśmy właściwą firmą, która pomoże Ci wdrożyć produkcję, którą chciałbyś rozpocząć!

Jakie są zalety tej wyjątkowej, profesjonalnej usługi? Pozwól, że ci powiemy:


1️⃣ Zwiększona wydajność: Nasz nowy sprzęt jest wyposażony w najnowocześniejsze elementy sterujące, które zostały dostosowane w celu optymalizacji wydajności.
Te elementy sterujące nie tylko zapewniają świeży i nowoczesny wygląd, ale także zwiększają wydajność i produktywność produkcji włóknin.

2️⃣ Opłacalność: Oferując regenerowane maszyny, zapewniamy naszym klientom praktyczne i opłacalne rozwiązanie.
Nasz regenerowany sprzęt wygląda i działa jak nowy, umożliwiając osiągnięcie tych samych wyników za ułamek kosztów.

3️⃣ Szybkie wdrożenie: Dzięki naszej kompletnej linii produkcyjnej włóknin nie musisz czekać na pozyskanie i zintegrowanie poszczególnych komponentów. Nasz zespół skrupulatnie przygotował już całą linię, zapewniając, że jest ona gotowa do płynnej pracy po przybyciu do zakładu klienta.

4️⃣ Niezawodna wydajność: Zapewniamy, że nasze regenerowane maszyny przechodzą dokładny proces regeneracji, aby zapewnić, że spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności.
Wybierając TEKATEX Poland Textile Machinery, możesz mieć pewność, że Twoja linia produkcyjna będzie działać płynnie i wydajnie, tak jak zupełnie nowa konfiguracja.

Łącząc zalety nowego sprzętu z opłacalnością i niezawodnością regenerowanych maszyn, staramy się zapewnić naszym klientom to, co najlepsze z obu światów.
Dzięki TEKATEX Poland Textile Machinery otrzymasz linię do produkcji włóknin, która nie tylko spełni Twoje potrzeby, ale także przekroczy Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej kompletnej linii produkcyjnej do włóknin i o tym, jak może ona przyspieszyć Twój proces produkcyjny.
Pozwól nam pomóc Ci przekształcić Twoje możliwości produkcyjne w najnowocześniejszą operację!

Jacek Kupis

Sales Manager

e-mail: kupis@tekatex.pl

Tel:+48 605 681 272

Instalacja linii nonwoven u jednego z naszych klientów

X

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok