Fundusze Europejskie

Układacz Tekatex CL60

Jedną z kluczowych zalet naszego nowego układacza jest jego indywidualnie zaprojektowana konstrukcja, idealnie dostosowana do specyficznych potrzeb naszego klienta!

Nie tylko idealnie wpasowuje się w dostępną przestrzeń, ale także oferuje niezrównaną niezawodność w bezkonkurencyjnej cenie!

Specjalne podziękowania dla Georg Koinzer GmbH & Co. KG, renomowanemu dostawcy naszych niestandardowych drewnianych lag, specjalnie wykonanych w celu optymalizacji procesów produkcyjnych. Dzięki najwyższej klasy komponentom Georg Koinzer GmbH & Co. KG nasze maszyny są zbudowane tak, aby były trwałe i działały jak najlepiej!

Dołącz do nas w świętowaniu tego kamienia milowego, podczas gdy nadal wprowadzamy innowacje i zwiększamy nasze możliwości produkcyjne!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, w jaki sposób nasze zaawansowane rozwiązania mogą przynieść korzyści Twoim potrzebom produkcyjnym. Stwórzmy razem sukces!

Jacek Kupis

Sales Manager

e-mail: kupis@tekatex.pl

Tel:+48 605 681 272

Instalacja nowego układacza CL60 na Ukrainie

X

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok