Fundusze Europejskie

Linia do igłowania F.O.R./HDB/FEHRER

X

Linia do igłowania F.O.R./HDB/FEHRER

Kompletna linia składająca się z:

- Zasilarka F.O.R. szer. rob. 2500 mm, rok prod. 1989 (modernizacja 2017)

- Zgrzeblarka F.O.R. szer. rob. 2500 mm, rok prod. 1993 (mod. 2017)

- Układacz HDB szer. rob. 2500 mm x 2500 mm

- Igłowarka FEHRER NL9 szer. rob. 2400 mm, 6000 igieł

- Igłowarka FEHRER NL28 szer. rob. 2400 mm ,1200 igieł

- Kalander IROTEH szer. rob. 2500 mm

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

 Linia do igłowania o TEKATEX

W skład linii do igłowania wchodzi kilka maszyn włókienniczych, które po gruntownej modernizacji są w pełni gotowe do pracy w przemyśle. Maszyny do igłowania takie, jak zasilarka, zgrzeblarka, układacz, igłowarki, a także kalander zostały sprawdzone i niejednokrotnie przetestowane przez naszych techników, po to, by należycie spełniać swoją funkcję i pracować „na pełnych obrotach".

Zasilarka i zgrzeblarka to zestaw, który służy do rozczesywania włókien naturalnych sztucznych. Jest to ważny krok podczas produkcji włóknin, filcu i innych surowców. Układacz natomiast to maszyna, która jak sama nazwa wskazuje, służy do układania włókien (zarówno naturalnych, jak i chemicznych i regenerowanych). Układacz stosuje się w jednostkach zgrzeblących i rozwłókniających do produkcji włóknin i filców. Po obróbce w układaczu włókna trafiają do igłowarki, która jest przeznaczona do igłowania włóknin i filcu.

Ostatnim elementem linii do igłowania jest kalander, który służy do powierzchniowego uszlachetniania włóknin. Taki efekt osiąga się poprzez dociśnięcie liniowe nieprzekraczające 50 kN/m. Po dociśnięciu kalandra tkanina staje się miękka i gładka.

 

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • Leszczyny 25B
  • 26-008 Górno
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok