Fundusze Europejskie

Nasz udział w ITMA 2023

ITMA to największe na świecie targi poświęcone technologiom tekstylnym i odzieżowym, na których branża spotyka się raz na cztery lata po to odkryć najnowsze innowacje, a także rozwiązania produkcyjne. To prestiżowe wydarzenie stało się również świetną okazją, by nawiązać wpływowe partnerstwo biznesowe, czy ekspandować na międzynarodowe rynki. Najlepszym potwierdzeniem na to jest fakt, że w trakcie zaledwie kilku dni  ITMA zawarto ponad 20 000 porozumień w ramach #ITMAconnect.

Jako przedstawiciele polskiego rynku włókienniczego, mogliśmy nie tylko zaistnieć na międzynarodowej arenie, ale przede wszystkim zaprezentować nasze usługi szerszemu gronu zainteresowanych - a trochę ich było! W tej edycji na ITMA pojawiło się aż 111 000 wizytatorów ze 143 krajów! I to wszystko na 200 000 metrach powierzchni we Fiera Milano Rho w Mediolanie.

TEKATEX był jednym z 1709 wystawców, którzy przyjechali do Włoch z 47 krajów świata. Nawiązując do statystyk, warto dodać tylko, że w ITMA brały udział jeszcze 114 rozgłośnie medialne i 173 instytucje wspierające. To robi wrażenie! Trudno porównać to wydarzenie do jakiegokolwiek innego eventu z branży!

Tematem przewodnim ITMA 2023  była „Przemiana świata tekstyliów". Tytuł w pewien sposób miał odzwierciedlać aspiracje producentów maszyn tekstylnych, jak i producentów tekstyliów, a przede wszystkim utwierdzić ich w przekonaniu, że ich współpraca może przynieść pozytywne zmiany i wieści bardziej zrównoważoną przyszłość tak dla branży, jak i dla całej planety.

Najważniejsze zagadnienia, jakie były omawiane na różnych platformach wydarzeń podczas wystawy to: zaawansowane materiały, automatyzacja i cyfrowa przyszłość, innowacyjne technologie oraz zrównoważony rozwój.

Z perspektywy czasu, ITMA 2023 oceniamy za niezwykle udane i rozwijające wydarzenie. Mogliśmy na własne oczy zobaczyć pokazy najnowszych maszyn, co było gratką dla miłośników nowych technologii, co też sami opowiedzieć o naszych dokonaniach. Już nie możemy doczekać się ITMA 2027 w Hanowerze!

Jacek Kupis

Sales Manager

e-mail: kupis@tekatex.pl

Tel:+48 605 681 272

Nasz udział w ITMA 2023

X

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok