Fundusze Europejskie

Nasz udział w Techtextil 2024

Z przyjemnością informujemy, że od 23 do 26 kwietnia braliśmy udział w międzynarodowych targach tekstylnych Techtextil 2024 we Frankfurcie
 
Po raz kolejny Tekatex Poland Textile Machinery zaprezentował nasze najnowocześniejsze rozwiązania globalnej publiczności, umacniając naszą obecność i docierając do szerszej grupy klientów.
Na tych cenionych targach mieliśmy okazję nawiązać kontakt z ekspertami z branży, zaprezentować nasze innowacyjne produkty i nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami z całego świata. Była to dla nas fantastyczna platforma do zademonstrowania naszego zaangażowania w doskonałość i innowacje w przemyśle tekstylnym.
 
Jako godny zaufania dostawca rozwiązań w zakresie maszyn włókienniczych, Tekatex Poland oferuje kompleksowy zakres usług, od nowych maszyn po fachowo odnowione maszyny używane, a także usługi relokacji i doradztwa w całej Europie i poza nią. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań, które spełniają różnorodne potrzeby naszych cenionych klientów.
 
Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i zainteresowanie, jakie otrzymaliśmy na Techtextil 2024 i czekamy na dalszy rozwój i sukces w obsłudze przemysłu tekstylnego z uczciwością i doskonałością.
 
Bądź na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami i ekscytującymi wydarzeniami z Tekatex Poland Textile Machinery!
Jacek Kupis

Sales Manager

e-mail: kupis@tekatex.pl

Tel:+48 605 681 272

Nasz udział w Techtextil 2024

X

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok