Fundusze Europejskie

Drodzy Klienci!

Dziękujemy za śledzenie aktualności na blogu naszej firmy!

Pozwólcie, że krótko przedstawimy nasz zakres działalności i opowiemy, czym się zajmujemy.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą maszyn włókienniczych – zarówno nowych wykonanych według wymagań naszych klientów, jak i używanych – po gruntownych remontach.

TEKATEX - misja firmy

Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie klientom maszyn dla przemysłu tekstylnego - głównie dla sektora włókninowego, a także do recyklingu i świadczenie szerokiego zakresu usług w tym zakresie.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne usługi w zakresie budowy i remontów istniejących maszyn lub kompletnych linii produkcyjnych, a także usługi relokacyjne i doradcze.

Projektujemy i produkujemy maszyny do otwierania, mieszania, nawijania, formowania, rozrywania, cięcia i recyklingu włókien, a także inne urządzenia produkowane według potrzeb klienta - zarówno dla włókien syntetycznych, jak i naturalnych.

Usługi modernizacyjne TEKATEX

W zakresie używanych maszyn i linii produkcyjnych TEKATEX oferuje również szeroki zakres usług regeneracyjnych/modernizacyjnych - dzięki pracom wykonanym przez naszych wykwalifikowanych techników, maszyny powierzone nam do remontu odzyskują blask i są w pełni przygotowane do sprostania aktualnym wymaganiom rynku.

Wysoka jakość naszych produktów, konkurencyjne ceny i wieloletnia działalność na rynku - to kluczowe cechy, które sprawiły, że od wielu lat z powodzeniem obsługujemy naszych klientów na rynku europejskim i poza nim.

Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Zapraszamy też do śledzenia naszych aktualności oraz kont na social mediach.

 

Jacek Kupis

Sales Manager

e-mail: kupis@tekatex.pl

Tel:+48 605 681 272

Poznaj nas i bądź na bieżąco!

X

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok