Fundusze Europejskie

Pierret CT60 + Pierret Robot

Prezentujemy kolejną udaną realizację zestawu do recyklingu tekstyliów dla jednego z naszych włoskich klientów - zamówienie zostało w pełni zrealizowane i obecnie sprzęt czeka już tylko na załadunek. Na linię składa się Pierret Robot Loader i gilotyna Pierret CT60, dodatkowo wyposażona w wykrywacz metalu.

Machines originally from the 90s have been adapted to current standards in the textile recycilng industry in terms of both safety and work quality, as well as new control standards.

 

Renowacja maszyn włókienniczych

Oprócz budowy nowych maszyn - od wielu lat zajmujemy się również renowacją maszyn tekstylnych dla sektora nowoven, recyklingu i nie tylko.

 

Szukasz nowej maszyny lub kompletnego zestawu produkcyjnego dla swojej firmy?

Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić Twoje wymagania.

Dysponujesz nieco niższym budżetem i chciałbyś przywrócić swoim obecnym maszynom dawny blask?
Nie stanowi to dla nas żadnego problemu - oczywiście będziemy również w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie, aby zoptymalizować wymagania sprzętowe klienta.

Możliwie krótkie terminy realizacji, wysokiej jakości komponenty wykorzystywane w produkcji, bezpośredni i przyjazny kontakt oraz konkurencyjne ceny - to cechy, które wyróżniają nas na rynku.

Czy chciałbyś się przekonać?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiednio zajmiemy się Twoimi wymaganiami.

Jacek Kupis

Sales Manager

e-mail: kupis@tekatex.pl

Tel:+48 605 681 272

Renowacja linii Pierret CT60

X

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • Leszczyny 25B
  • 26-008 Górno
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok