Fundusze Europejskie

Pierret CT60 + Pierret Robot

Prezentujemy kolejną udaną realizację zestawu do recyklingu tekstyliów dla jednego z naszych włoskich klientów - zamówienie zostało w pełni zrealizowane i obecnie sprzęt czeka już tylko na załadunek. Na linię składa się Pierret Robot Loader i gilotyna Pierret CT60, dodatkowo wyposażona w wykrywacz metalu.

Maszyny pochodzące z lat 90-tych zostały dostosowane do obecnych standardów w branży recyklingu tekstyliów zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i jakości pracy, a także nowych standardów kontroli.

 

Renowacja maszyn włókienniczych

Oprócz budowy nowych maszyn - od wielu lat zajmujemy się również renowacją maszyn tekstylnych dla sektora nowoven, recyklingu i nie tylko.

 

Szukasz nowej maszyny lub kompletnego zestawu produkcyjnego dla swojej firmy?

Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić Twoje wymagania.

Dysponujesz nieco niższym budżetem i chciałbyś przywrócić swoim obecnym maszynom dawny blask?
Nie stanowi to dla nas żadnego problemu - oczywiście będziemy również w stanie zaoferować odpowiednie rozwiązanie, aby zoptymalizować wymagania sprzętowe klienta.

Możliwie krótkie terminy realizacji, wysokiej jakości komponenty wykorzystywane w produkcji, bezpośredni i przyjazny kontakt oraz konkurencyjne ceny - to cechy, które wyróżniają nas na rynku.

Czy chciałbyś się przekonać?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiednio zajmiemy się Twoimi wymaganiami.

Jacek Kupis

Sales Manager

e-mail: kupis@tekatex.pl

Tel:+48 605 681 272

Renowacja linii Pierret CT60

X

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok