Fundusze Europejskie

Wizyta na Techtextil  2022

Techtextil Frankfurt am Main to renomowane międzynarodowe wydarzenie skupiające sektor tekstyliów technicznych i włóknin.

Ta prestiżowa impreza gromadzi nieco ponad 1500 wystawców z przeszło 50 krajów, którzy na platformie Techtextil MesseFrankfurt demonstrują pełne spektrum działań w dziedzinie tekstyliów technicznych.

Oferta produktowa jest szeroka i obejmuje: badania, rozwój, planowanie, doradztwo, technologię, maszyny, akcesoria, a także włókna, przędze, włókniny i tkaniny powlekane.

TEKATEX wśród wystawców na Techtextil

Techtextil Frankfurt, co roku wyróżnia się kompleksowym programem uzupełniającym, który obejmuje m.in. sympozjum. Dla naszych pracowników była to doskonała okazja, by zgłębić swoją wiedzę w branży, nawiązać nowe kontakty i dowiedzieć się o najnowszych trendach i innowacjach.

Jako wystawcy z sektora tekstyliów technicznych i włóknin na Techtextil we Franfurcie nad Menem mieliśmy szansę na rozwój naszego biznesu i budowanie sieci kontaktów w branży.

Podczas ostatniej edycji Techtextil International, na targach pojawiło się łącznie 42 500 gości z 105 różnych krajów! Co istotne, prawie połowa z nich to osoby pracujące na najwyższym szczeblu organizacyjnym, które podejmują kluczowe decyzje w swoich firmach.  Przy tak licznej i znaczącej publiczności mogliśmy więc nie tylko zaprezentować nasze osiągnięcia w sektorze tekstyliów technicznych i włóknin, ale także zainspirować się projektami innych przedsiębiorców - a na targach pojawiło się ich 1500 z 57 różnych krajów.

Techtextil Frankfurt 2022 zapisał się na kartach historii TEKATEX jako udane przedsięwzięcie biznesowe, które ugruntowało naszą pozycję na arenie międzynarodowej i dało nam wiele motywacji do tego, by tworzyć jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane projekty.

Jacek Kupis

Sales Manager

e-mail: kupis@tekatex.pl

Tel:+48 605 681 272

TEKATEX na Techtextil 2022

X

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok