Fundusze Europejskie

Igłowarka Fehrer NL9

X

Igłowarka Fehrer NL9

Igłowarka FEHRER NL9 to maszyna przemysłowa służąca do szycia, w której zamiast tradycyjnej igły stosuje się specjalną igłę z hakiem lub pętelką, przewlekając przez materiał nitkę i tworząc szew. Igłowarki przemysłowe stosowane są w przemyśle tekstylnym i odzieżowym do szycia tkanin, skóry, futer i innych materiałów. W zależności od potrzeb i rodzaju materiału istnieją różne typy igłowarek przemysłowych, np. do szycia płaskiego, overlockowego, podwójnego lub ozdobnego.

Igłowarki przemysłowe przyniosły wiele korzyści w procesie produkcji tekstyliów i odzieży, m.in. umożliwiły szybsze i bardziej precyzyjne szycie, zwiększyły wydajność i jakość produkcji oraz pozwoliły na stosowanie różnych technik szycia. Igłowarki przemysłowe są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, aby sprostać różnym wymaganiom produkcji przemysłowej. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą, w której znajdziecie Państwo mnóstwo igłowarek zarówno nowych, jak i z recyklingu. Oferujemy transport i przystępne  ceny!

Szerokość robocza: 4400 mm
Rok produkcji: 1984
Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2024 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok