Kalander KL-26

X
Kalander KL-26

KL - 26 to Kalander grzewczy do szerokiej gamy zastosowań w obróbce włóknin z 2 cylindrami ogrzewanymi olejem i predysponowaniem do cylindrów chłodzących. Nasze maszyny można łatwo dostosować do potrzeb klienta. Kalander posiada olejowy system grzewczy za pomocą grzałek elektrycznych, dotłoczeń do istniejącego systemu grzewczego lub za pomocą bojlera w zależności od potrzeb klienta.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również system kalandrujący Tekatex - Double w skład którego wchodzi kalander ciepły oraz zimny. Zestaw ten stosuje się najczęściej w przypadku produkcji  cienkich włóknin specjalistycznych.

Parametry

 

Nacisk do 200 N/mm

 

Szerokość robocza do 4500 mm

 

Moc 5 kW

 

Temperatura pracy do 250 oC

 

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • Leszczyny 25B
  • 26-008 Górno
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok