Fundusze Europejskie

Picker otwierająco - czyszczący TP12

X

Picker otwierająco - czyszczący TP12

Picker otwierająco - czyszczący TP12

Maszyna służy do otwierania i czyszczenia wełny alpaki i wełny owczej z naturalnych zanieczyszczeń

 

- maszyna do czyszczenia wełny z naturalnych zanieczyszczeń

- maszyna do otwierania wełny

- 1200 mm - szerokość robocza

- 5,1 kW - moc zainstalowana

Parametry

 

Szerokość robocza 1200 mm

 

Moc: 5,1 kW

Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Maszyna do czyszczenia wełny

Maszyna do czyszczenia wełny pozwala na usunięcie tłuszczu, kurzu, piasku, trawy i innych zabrudzeń. Natomiast maszyna do otwierania wełny rozdziela materiał, aby proces czyszczenia przebiegał precyzyjnie. Picker otwierająco-czyszczący TEKATEX łaczy ze sobą oba powyższe urządzenia, tak, by wyprodukowana wełna była jak najlepszej jakości.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Oczyszczarka do wełny od producenta w branży maszyn włókienniczych - TEKATEX - jest przetestowana i gotowa do użytku. Posiada intuicyjny panel sterujący, przestrzeń do wygodnej pracy i wysoką wydajność. Dzięki wykorzystaniu maszyny do czyszczenia i otwierania wełny praca w zakładzie jest efektywna, a wydajność zespołu produkcyjnego znacznie wzrasta. Dodatkowym atutem jest niski poziom poboru energii elektrycznej, co automatycznie zmniejsza jego zużycie i przekłada się na mniejsze opłaty.

Transport maszyn do oczyszczania wełny

W ramach naszych usług proponujemy nie tylko zaprojektowanie i sprzedaż niezawodnych urządzeń dla przemysłu tekstylnego. Przeprowadzamy całkowitą relokację zakładów produkcyjnych od pojedynczych maszyn do czyszczenia wełny po całe linie produkcyjne. Zapewniamy transport na wskazane miejsce.

Szukasz maszyny do czyszczenia i otwierania wełny? Zajmujemy się nietypowymi, dostosowanymi do potrzeb klientów projektami i budową urządzeń. Skontaktuj się z nami! Tel. +48 513 088 861

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2024 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok