Fundusze Europejskie

Maszyna do cięcia pianki poliuretanowej PFC-500

X

Maszyna do cięcia pianki poliuretanowej PFC-500

Maszyna składa się z trzech zespołów tnących do cięcia pianki poliuretanowej. Surowiec podawany jest na przenośnik taśmowy, który kieruje go do tunelu załadowczego.

W tunelu załadowczym pianka podawana jest do pierwszej sekcji tnącej. Na I sekcji cięcia surowiec jest cięty na płaty, a następnie kierowany do zsypu przez przenośnik kierunkowy. Pocięta pianka jest przeciągana przez II sekcję cięcia, gdzie następuje cięcie w drugiej płaszczyźnie. Pocięta pianka z II sekcji cięcia kierowana jest przenośnikiem dolnym i górnym do III sekcji cięcia, gdzie odbywa się proces cięcia w trzeciej płaszczyźnie.

 

Maszyna do cięcia pianki tapicerskiej

 • trzy zespoły tnące
 • transporter podawczy z taśmą do tunelu załadowczego
 • 450/500 mm - szerokość robocza
 • 300 kg/h - wysoka wydajność
 • 13 kW - moc
 • cięcie na kilku płaszczyznach
Parametry

 

Rodzaj materiału: Pianka PU

 

Szerokość robocza 450/500 mm

 

Wydajność do 300 kg/h

 

Moc 13 kW

Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Maszyna do cięcia pianki tapicerskiej

Maszyna do cięcia pianki tapicerskiej składa się z trzech zespołów tnących, realizujących cięcie pianki poliuretanowej. Surowiec podawany jest na taśmę transportera podawczego, która kieruje surowiec do tunelu załadowczego.

Jak działa?

W tunelu załadowczym pianka jest podawana na I sekcję tnącą. Na I sekcji tnącej surowiec jest cięty na płaty, po czym kierowany jest do zsypu przy pomocy transportera kierunkującego. Przecięta pianka jest wciągana przez II sekcję tnącą, gdzie następuje cięcie płata w drugiej płaszczyźnie. Z II sekcji tnącej pocięta pianka kierowana jest transporterem dolnym i górnym na III sekcję tnącą, gdzie następuje proces cięcia w trzeciej płaszczyźnie.

Producent maszyn do cięcia pianki

TEKATEX - producent maszyn do cięcia pianki oferuje wysokiej jakości urządzenia gotowe do pracy. Wykorzystane technologie oraz autorskie koncepcje naszych inżynierów pozwalają na zwiększenie wydajności zakładu produkcyjnego, a także obniżenie zużycia energii elektrycznej.

Maszyna do cięcia pianki poliuretanowej - frytkarka nie jest skomplikowana w obsłudze. Sterowanie jest proste, a użytkowanie urządzenia bezpieczne.

Za produkcję maszyn do cięcia pianki odpowiedzialni są wyspecjalizowani i doświadczeni fachowcy TEKATEX. Projektujemy i konstruujemy urządzenia na indywidualne zamówienie, dostosowane do potrzeb produkcyjnych naszych klientów. Służymy fachowym doradztwem - zadzwoń do nas!

W naszej ofercie znajdują się także odnowione, zmodernizowane maszyny do cięcia pianki tapicerskiej używane. Sprawdź w zakładce: Maszyny używane.

Modernizacja, serwis, transport maszyn do cięcia pianki

Budowa i sprzedaż maszyn do cięcia pianki tapicerskiej to nie wszystko, co oferuje nasza firma.

 • Zajmujemy się transportem lub relokacją urządzeń na terenie Europy i nie tylko.
 • Wykonujemy niestandardowe projekty urządzeń, nie tylko maszyn do cięcia pianki, ale także innych z przemysłu tekstylnego.
 • Wprowadzamy instalacje nowoczesnych systemów sterowania i doposażamy maszyny w nowe podzespoły.
 • Serwisujemy i modernizujemy urządzenia oraz linie produkcyjne przemysłu włókienniczego.

Nie wiesz, którą maszynę do cięcia pianki tapicerskiej wybrać? Skontaktuj się z naszymi fachowcami!

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
 • TEKATEX
 • Leszczyny 25B
 • 26-008 Górno
 • tekatex@wp.pl
 • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2023 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok