Maszyna do Cięcia pianki poliuretanowej PFC-500

X
Maszyna do Cięcia pianki poliuretanowej PFC-500

Maszyna składa się z trzech zespołów tnących, realizujących cięcie pianki poliuretanowej. Surowiec podawany jest na taśmę transportera podawczego, która kieruje surowiec do tunelu załadowczego.

W tunelu załadowczym pianka jest podawana na I sekcję tnącą. Na I sekcji tnącej surowiec jest cięty na płaty, po czym kierowany jest do zsypu przy pomocy transportera kierunkującego. Przecięta pianka jest wciągana przez II sekcję tnącą, gdzie następuje cięcie płata w drugiej płaszczyźnie. Z II sekcji tnącej pocięta pianka kierowana jest transporterem dolnym i górnym na III sekcję tnącą, gdzie następuje proces cięcia w trzeciej płaszczyźnie.

Parametry

 

Rodzaj materiału: Pianka PU

 

Szerokość robocza 450/500 mm

 

Wydajność do 300 kg/h

 

Moc 13 kW

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • Leszczyny 25B
  • 26-008 Górno
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok