Fundusze Europejskie

System napełniania poduszek SF-6

X

System napełniania poduszek SF-6

System wypełniania poduszek SF - 6 to zestaw urządzeń przeznaczonych do mieszania i wypełniania różnego rodzaju materiałami. Umożliwia sprawne i wygodne wypełnianie asortymentu takiego jak: wkłady, poduszki, zabawki, elementy tapicerki itp.

Opracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń konstrukcja pozwala na wypełnienie produktu różnymi materiałami przestrzennymi. Najczęściej stosowane są: kulki silikonowe, pianka poliuretanowa - frytka. Urządzenie pozwala również na wykonanie mieszanek wyżej wymienionych wypełnień w dowolnych proporcjach. W wersji standardowej zestaw wyposażony jest w silos mieszający o pojemności 6 m3.

 • maszyna do napełniania poduszek różnymi surowcami
 • funkcja mieszania
 • wypełnianie m.in. wkładów, poduszek, zabawek, elementów tapicerek
 • produkcja wypełnień w dowolnych proporcjach
 • 5 kW - moc zainstalowana
Parametry

 

Rodzaj materiału:
- pianka PU
- kulka silikonowa

 

Power 5 kW

 

 

Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Maszyna do napełniania poduszek

Maszyna do napychania poduszek SF-6 jest zestawem urządzeń przeznaczonych do mieszania i wypełniania surowcami różnego typu. Konstrukcja pozwala na wypełnianie produktu różnymi materiałami przestrzennymi. Do najczęściej stosowanych należą: kulki silikonowe, cięta pianka poliuretanowa – frytka. Umożliwia wydajne i wygodne wypełnianie asortymentu takiego jak: wkłady, poduszki, zabawki, elementy tapicerki itp.

Urządzenie umożliwia również produkcję wypełnień w dowolnych proporcjach. W standardowej wersji napełniarka poduszek wyposażona jest w silos mieszający o pojemności 6 m³.

Napełniarka do poduszek

 • Intuicyjny panel sterujący - wyposażony w przycisk awaryjnego wyłączania, went. napełnienia, went. zasilania, rotor, zasilanie, czas napełniania poduszek, włącznik napełniania czasowego.
 • Zamienne końcówki z mniejszym lub większym otworem napełniającym.
 • Wypełnienia w dowolnych proporcjach materiałów.
 • Duża komora mieszająca na kulki silikonowe, piankę poliuretanową czy inny surowiec.
 • Praca maszyny pod pełną kontrolą operatora.

Maszyna do wypełniania poduszek jest gotowa do pracy, bezpieczna w obsłudze. Dzięki wykorzystaniu urządzenia w zakładzie produkcyjnym można podnieść wydajność zespołu i zmniejszyć zapotrzebowanie energetyczne. Wszystko dzięki autorskim koncepcjom i wykorzystaniu najnowszych technologii do produkcji napełniarek poduszek przez inżynierów TEKATEX.

Transport, serwis, fachowe doradztwo

W ramach naszych usług zajmujemy się transportem maszyn do napełniania poduszek i innych urządzeń włókienniczych/do recyklingu. Działamy na terenie całej Europy, a w konieczności także poza jej granicami. Możemy przenieść całe wyposażenie Twojego zakładu do nowej lokalizacji.

Jeżeli Twoje maszyny nie są wydajne lub ich praca szwankuje - skontaktuj się z nami! Przeprowadzamy modernizację urządzeń włókienniczych, takich jak np. maszyna do napełniania poduszek, po czym odzyskują swój blask i spełniają oczekiwania obecnego rynku. Wprowadzamy nowe systemy sterowania i doposażamy maszyny w nowe podzespoły.

Służymy fachowym doradztwem nie tylko podczas wyboru urządzeń, ale także planowania i wdrażania ich do zakładu produkcyjnego.

Nie znalazłeś na rynku odpowiedniego urządzenia? TEKATEX zaprojektuje i zbuduje napełniarkę do poduszek lub inny system na indywidualne zamówienie!

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
 • TEKATEX
 • ul. Świętokrzyska 90A
 • 26-008 Leszczyny
 • tekatex@wp.pl
 • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2024 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok