System napełniania poduszek SF-6

X
System napełniania poduszek SF-6

System do napełniania poduszek SF-6 jest zestawem urządzeń przeznaczonych do mieszania i wypełniania surowcami różnego typu. Umożliwia wydajne i wygodne wypełnianie asortymentu takiego jak: wkłady, poduszki, zabawki, elementy tapicerki, itp.

Konstrukcja pozwala na wypełnianie produktu różnymi surowcami przestrzennymi. Do najczęściej stosowanych należą: kulki silikonowe, cięta pianka poliuretanowa – frytka. Urządzenie umożliwia również produkcję wypełnień w dowolnych proporcjach. W standardowej wersji zestaw wyposażony jest w silos mieszający o pojemności 6 m³.

Parametry

 

Rodzaj materiału:
- pianka PU
- kulka silikonowa

 

Power 5 kW

 

 

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • Leszczyny 25B
  • 26-008 Górno
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok