Fundusze Europejskie

System zwijania i cięcia TFR-26

X

System zwijania i cięcia TFR-26

Firma TEKATEX projektuje i produkuje wiele różnych typów systemów cięcia wzdłużnego i poprzecznego do zarządzania wszystkimi rodzajami włóknin.

W celu uproszczenia i zmniejszenia wymiarów, nasz połączony system - cięcie wzdłużne + cięcie poprzeczne, może być zintegrowany z każdą linią produkcyjną dla waty lub filcu, a także może pracować jako indywidualna jednostka tnąca.
System TFR-26 składa się z kondensatora i sekcji tnącej wyposażonej w system cięcia poprzecznego oraz system cięcia wzdłużnego wyposażony w wymaganą ilość noży krążkowych.

  • cięcie wzdłużne i poprzeczne wszystkich rodzajów włóknin
  • możliwość zintegrowania z każdą linią produkcyjną do owaty i filcu
  • możlwiość zastosowania jako indywidualna jednostka tnąca
  • 4500 mm - max. szerokość robocza
  • 4,12 kW - moc

 

Parametry

 

Szerokość robocza do 4500 mm

 

Moc 4,12 kW

 

 

Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

System formatujący do włóknin - z czego się składa?

System TFR-26 składa się z kompensatora oraz sekcji tnącej, wyposażonej w system cięcia poprzecznego oraz wzdłużnego wyposażonego w wymaganą ilość noży krążkowych.

W celu uproszczenia i zmniejszenia wymiarów nasz połączony system - cięcie wzdłużne + cięcie poprzeczne można zintegrować z każdą linią produkcyjną do produkcji waty lub filcu, a także może pracować jako indywidualna jednostka tnąca.

TEKATEX projektuje i produkuje wiele różnych rodzajów systemów do cięcia wzdłużnego i poprzecznego do obróbki wszystkich rodzajów włóknin. Jeżeli potrzebujesz specjalnego systemu zwijania i cięcia, dostosowanego do Twojego zakładu - skontaktuj się z nami! Projektujemy na zamówienie, służymy fachowym doradztwem. Chętnie podejmujemy się niestandardowych projektów!

Ponadto zajmujemy się renowacją obecnych urządzeń, wprowadzamy nowoczesne systemy sterowania i doposażamy maszyny w nowe podzespoły.

 

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2024 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok