Fundusze Europejskie

Zgrzeblarka Befama CU 600

X

Zgrzeblarka Befama CU 600

Zgrzeblarki są powszechnie stosowane w przemyśle włókienniczym do obróbki surowców włókienniczych, takich jak bawełna, wełna, jedwab, juta i wiele innych. Zastosowanie zgrzeblarki w tym przemyśle ma na celu usunięcie z surowca wszelkich zanieczyszczeń, takich jak nasiona, liście, kawałki łodyg, pył i inne, oraz rozdzielenie włókien.

W procesie przędzenia surowce włókiennicze są poddawane wielu procesom obróbki, w tym zgrzebleniu. Zgrzeblarki mechaniczne używają specjalnego zgrzebła, które przepuszcza się przez włókna, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia. W ten sposób uzyskuje się jednorodne włókna, które mogą być dalej przetwarzane.

Zgrzeblarki takie jak BEFAMA CU 600 stosuje się również w przemyśle włókienniczym do mieszania i rozdrabniania surowców włókienniczych, takich jak mieszanki wełniane, włókna szklane, czy też surowce syntetyczne. W tym przypadku zgrzeblarki są stosowane do uzyskania jednorodnej mieszanki surowców, co umożliwia ich dalsze przetwarzanie w procesie produkcji.

Szerokość robocza: 2200 mm

Rok produkcji: 1983

Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2024 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok