Fundusze Europejskie

Zgrzeblarka Laboratoryjna 3KA

X

Zgrzeblarka Laboratoryjna 3KA

Zgrzeblarka laboratoryjna 3KA służy do przetwarzania surowców włókienniczych - mieszania ich kolorów i wybierania najlepszych parametrów produkcyjnych dla różnych surowców i ich mieszanek. Służy do celów laboratoryjnych do przetwarzania niewielkich ilości surowca. Maszyny zmodyfikowane w naszej firmie idealnie nadają się do przetwarzania wełny z alpaki, owiec i innych.

 

Wydajność: 3 - 5 kg/h

Masa: 400 kg

Rok: 1987

Szerokość robocza: 500 mm

Długość: 2000 mm

Moc: 6 kW

Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Zgrzeblarka laboratoryjna

Zgrzeblarka laboratoryjna 3KA to maszyna, która ma zastosowanie przede wszystkim do przerobu surowców włókienniczych. Zgrzeblarka laboratoryjna miesza kolory i dobiera najlepsze parametry produkcyjne dla różnych surowców i ich mieszanek. Maszynę taką, jak zgrzeblarkę laboratoryjną 3ka wykorzystuje się przede wszystkim w celach laboratoryjnych, do przerobu niewielkich ilości surowca. Zgrzeblarki laboratoryjne, które poddajemy renowacji, idealnie nadają się do przerobu wełny z alpaki, owcy i innych zwierząt. Maszyna przenaczona jest przede wszystkim do rozczesywania włókien w przypadku testów laboratoryjnych, lub małej produkcji.                     

Zgrzeblarka laboratoryjna w zależności od potrzeb może posiadać obicia piłowe lub elastyczne. Dodatkowym wyposażeniem może być urządzenie garowe do zwijania runa.

Zgrzeblarka laboratoryjna 3KA - niezbędne narzędzie w zakładzie pracy

 • Zalety zgrzeblarki laboratoryjnej

  Dzięki zgrzeblarce laboratoryjnej możliwe jest dokładne mieszanie kolorów i dobieranie najlepszych parametrów produkcyjnych dla różnych surowców i ich mieszanek. Maszyna ta jest szczególnie przydatna w celach badawczych, gdyż pozwala na przetwarzanie niewielkich ilości surowca. Odnowione zgrzeblarki laboratoryjne idealnie nadają się do przerobu wełny z alpaki, owcy i innych zwierząt.

 • Zastosowania zgrzeblarki laboratoryjnej

  Zgrzeblarki laboratoryjne znajdują zastosowanie w laboratoriach tekstylnych, uczelniach technicznych oraz centrach badawczych. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie badań nad własnościami surowców włókienniczych oraz analiza optymalnych parametrów produkcyjnych, co przyczynia się do opracowywania nowoczesnych technologii i ulepszania procesów włókienniczych.

Wraz z rozwojem technologii i rosnącym zainteresowaniem przemysłu włókienniczego innowacjami, zgrzeblarki laboratoryjne będą nadal odgrywać kluczową rolę w badaniach i analizach surowców włókienniczych.

Szukasz zgrzeblarki laboratoryjnej? Tylko TEKATEX!

TEKATEX to firma z długim stażem w branży tekstylnej. Oficjalnie zaczęliśmy funkcjonować na rynku w 2009 roku, jednak historia firmy sięga lat 70 XX wieku. Doświadczenie i renoma sprawia, że warto nam zaufać. W swojej ofercie posiadamy nie tylko zgrzeblarki laboratoryjne, ale również nowe maszyny. Zajmujemy się nie tylko modernizacją sprzętu przetwórstwa tekstylnego, ale również projektowaniem i produkowaniem zupełnie nowych sprzętów.

W ciągu 13 lat pracy sprzedaliśmy już ponad 200 autorskich maszyn. Przeprowadziliśmy również mnóstwo udanych renowacji pojedynczych maszyn włókienniczych oraz linii produkcyjnych.

W ramach naszych usług zajmujemy się również relokacją sprzętu. Działamy w 27 krajach europejskich i stale rozwijamy swoją sieć kontaktów. Świadczymy również usługi doradcze - możesz więc zwrócić się do nas o pomoc w kwestii planowania i wdrażania produkcji maszyn dla przemysłu tekstylnego.

 

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
 • TEKATEX
 • ul. Świętokrzyska 90A
 • 26-008 Leszczyny
 • tekatex@wp.pl
 • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2024 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok