Fundusze Europejskie

Zgrzeblarka F.O.R Minicard 3000

X

Zgrzeblarka F.O.R Minicard 3000

Zgrzeblarka laboratoryjna F.O.R Minicard to specjalistyczne narzędzie laboratoryjne, które służy do rozdrabniania próbek w celu uzyskania jednorodnego proszku lub kryształków o jednolitej wielkości ziaren. Zgrzeblarki laboratoryjne wykorzystują zgrzebło, które obraca się wokół osi i w ten sposób rozdrabniają próbki.

Zgrzeblarki laboratoryjne są powszechnie stosowane w wielu dziedzinach naukowych, takich jak chemia, biologia, fizyka i materiałoznawstwo. Są one szczególnie przydatne w przypadku próbek, które są trudne do rozdrobnienia w inny sposób, takie jak substancje krystaliczne, surowce mineralne lub próbki biologiczne.

Zgrzeblarka laboratoryjna F.O.R. Minicard od TEKATEX może mieć różne rozmiary i pojemności, w zależności od potrzeb i zastosowania. Próbkę umieszcza się w specjalnym pojemniku, który jest umieszczony w zgrzeblarce. Pojemnik jest następnie zamknięty, a zgrzebło obraca się z dużą prędkością, co powoduje rozdrobnienie próbki.

Szerokość robocza: 3000 mm

Rok produkcji: 1985

Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • Leszczyny 25B
  • 26-008 Górno
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2023 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok