Fundusze Europejskie

Szarpak Krajek ET-1000

X

Szarpak Krajek ET-1000

Szarpak krajek ET-1000 został skonstruowany i zaprojektowany do recyklingu ścinek poprodukcyjnych, powstałych w procesach igłowania włókien oraz materiałów non-woven.

Szarpak Krajek ET-1000 składa się z progu, a także wałka wprowadzającego oraz bębna głównego, które pokryte są obiciem piłowym. Istnieją również dostępne wersje, w przypadku, których bęben główny wyposażony jest w tzw. piny, bądź drewniane klepki na pinach - w zależności od rodzaju materiałów przeznaczonych do recyklingu. Maszyna wyposażona jest dodatkowo w transporter wprowadzający - do łatewiejszego zasilania surowcem przeznaczonym do recyklingu.

 

Parametry

 

Szerokość robocza 1000 mm

 

Moc 12,25 kW

Jacek Kupis

Szukasz dokładnie tej maszyny, bądź urządzenia podobnego typu? Skontaktuj się ze mną a pomogę znaleźć Ci odpowiednie urządzenie, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

Szarpak krajek do recyklingu

Szarpak krajek został skonstruowany i zaprojektowany przez doświadczonych specjalistów TEKATEX. Służy do recyklingu ścinek poprodukcyjnych, powstałych w procesach igłowania włókien oraz materiałów non-woven. Maszyny naszej produkcji są gotowe do pracy - testowane i sprawdzone pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania.

Z czego składa się szarpak krajek?

Szarpak Krajek ET-1000 składa się z progu, wałka wprowadzającego i bębna głównego, które pokryte są obiciem piłowym. Możesz wybrać także wersję z bębnem głównym wyposażonym w piny lub drewniane klepki na pinach. Wszystko zależy od tego, jakie materiały będą recyklingowane.

Usługi dla przemysłu tekstylnego

Poza produkcją i sprzedażą niezawodnych maszyn włókienniczych tj. jak szarpaki krajek świadczymy szeroki zakres usług. Budujemy i remontujemy linie produkcyjne, doposażamy maszyny w nowe podzespoły czy instalujemy nowoczesne systemy sterowania.

Dla Twojego komfortu zajmiemy się także relokacją, transportując szarpak krajek lub inną maszynę do miejsca docelowego na terenie Europy i nie tylko.

Służymy fachowym doradztwem w zakresie zakupu i wdrażania maszyn recyklingowych. Możemy również zaprojektować i zbudować szarpak krajek lub inną dowolną maszynę włókienniczą dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.

Popularne maszyny

A może zainteresują cię inne maszyny?

Bądź na bieżąco

Newsletter

Adres
  • TEKATEX
  • ul. Świętokrzyska 90A
  • 26-008 Leszczyny
  • tekatex@wp.pl
  • info.tekatex@wp.pl
Tekatex Textile Machinery

Zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu włókienniczego takich jak, m. in. linie otwierające, układacze runa, szarpaki krajek, frytkarki, pakowaczki, zasilarki wolumetryczne, systemy zwijania i cięcia i inne urządzenia skonstruowane zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Social Media
Tekatex © 2024 Pozycjonowanie stron SEMLife.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok